باکس های هدیه

مسلما تدارک دیدن باکس های هدیه ، یکی از بهترین و لوکس ترین نوع هدیه دادن محسوب می شوند . این نوع باکس ها اغلب برای مناسب های بزرگ و مهم تهیه می شوند ، چرا که چندین هدیه را می توانند دربر گیرند .

باکس های هدیه

تقریبا یکی از قسمت های هیجان انگیز تولدها ، سالگرد ها ، جشن‌ ها هدیه ها و کادو های شرکت کنندگان می باشد . احتمالا حین فرا رسیدن همچین مناسبتی ، به فکر تهیه ی کادویی منحصر بفرد می افتید . به همان اندازه که انتخاب یک هدیه مهم است ، انتخاب بسته بندی یا جلد هدیه نیز به همان اندازه مهم است . ظاهر بیرونی اولین چیزی است که افراد متوجه آن می شوند . در ابتدا ، تنها چیزی که می‌توانیم جهت پوشاندن آن فکر کنیم ، بسته‌ بندی هدیه با کاغذ های تزیینی هدیه است . اما امروزه یک جایگزین شگفت انگیز برای این جعبه هدیه رایج شده است . که تنوع بسیار زیادی دارد . می توان هدایا را در جعبه هدیه با رنگ ، اندازه و طرح های مختلف قرار داد . نقش اصلی و اولیه جعبه کادو ، محافظت کامل از کالای داخل باکس ، با داشتن ظاهری زیباست . در حالت کلی باکس هدیه جدا از محافظت ، باید به اندازه کافی جذاب باشد تا کنجکاوی ایجاد کند .

باکس هدیه چوبی و سازگاری با محیط زیست

جعبه های هدیه در انواع جنس های ؛ پلاستیک ، کاغذی و چوبی ساخته می شوند . اما بیشتر این مدل ها ایراد ناسازگاری با محیط زیست را دارا هستند . در این میان جعبه هدیه چوبی ساخته شده از بامبو ، قابل اعتمادتر از هر جعبه دیگری است . چرا که برای محیط زیست هیچ آسیبی وارد نمی کند . پس در حالت کلی وقتی تصمیم می گیرید چیزی به عزیزتان هدیه دهید ، به فکر محیط زیست هم باشید . پس از اینکه افراد مهمانی کار باز کردن کادو را تمام کردند ، بسته‌ بندی‌ های کادو ها به عنوان ضایعات باقی می مانند . اما وقتی باکس کادویی جنس چوبی در میان آن ها مشاهده شود ، افراد آن را به عنوان ضایعات نمی بینند بلکه از آن در جهت مصارفی همچون کادویی و دکوری ؛ همچون ساختن گلدان ها استفاده می کنند . اکنون به دلیل آگاهی مردم ، بسیاری از برند های بزرگ نیز در حال بررسی انواع جعبه های کادویی هستند . این روزها از جعبه های هدیه بسته بندی سازگار با محیط زیست برای اهداف تجاری استفاده می شود . زیرا آنها مزیت استفاده مجدد و بازیافت را دارند .

باکس هدیه چوبی برند راش

برخی از این جعبه‌ های هدیه‌ ای ، به شکل صندوقچه‌ ای چوبی هستند که یادآور گنجینه‌ ای اسرار آمیز می باشند . شما می‌توانید تنها با قرار دادن چند شکلات و عروسک در آن‌ ها ، دوست و یا عزیز خود را سورپرایز کنید . طراحی این جعبه ی چوبی ساده و یکنواخت نبوده و برای ایجاد آن ، از اصول طراحی استفاده شده است . از این دست سازه های چوبی برند راش ، اغلب به عنوان بهترین جعبه هدیه برای گل ها استفاده می شود . جعبه کادویی فانتزی ، جعبه کادویی چوبی شیک ، جعبه چوبی کادویی ارزان ، جعبه چوبی فانتزی ، جعبه چوبی لوکس و جعبه چوبی ساده از مواردی است که امروزه جهت کادو دادن ؛ بسیار پرطرفدار شده اند .