اخبار و مقالات

قمقمه مدرسه جنس چوبی

قمقمه-مدرسه-جنس-چوبی

به همراه داشتن آب آشامیدنی در هر شرایطی برای هر شخصی ضروری می باشد ، استفاده از قمقمه مدرسه جنس چوبی برای دانش آموزان نوجوان مناسب بوده و می تواند از لحاظ اقتصادی باصرفه و از لحاظ سلامتی مطمئن تر باشد ، این محصول به دلیل ساخته شدن از چوب مزایای خاص خود را دارد . برای طراحی این محصول ، طراحان معیار های طراحی مربوط به چوب خاصی را در نظر گرفته و بر اساس آن طراحی را انجام می دهند .

قمقمه مدرسه جنس چوبی

قمقمه های چوبی می توانند گزینه ای مناسب برای افراد جهت حمل آب مصرفی شان باشد . اغلب دانش آموزان دوره های بالاتر دیگر به دنبال استفاده از قمقمه های طرح فانتزی و رنگی نمی باشند ، از این رو قمقمه های چوبی قابل حمل و سبک می تواند گزینه ی مناسبی برای این قشر جامعه باشد . ماگ و لیوان چوبی نیز امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است اما به اندازه ی قمقمه ها نمی تواند پرکاربرد باشد . اگر به دنبال قمقمه مدرسه شیک و قابل حمل هستید ، این محصول می تواند یکی از گزینه های انتخابی شما باشد . این محصول دست ساز چوبی می تواند در بسیاری جا ها آب مصرفی شما را تامین کند ، برای مثال می توانید در گردش ها و سفر های به دور از خانه از این محصول استفاده کنید . همه ی افراد می توانند از این قمقمه استفاده کنند ، چرا که این محصول تمام ویژگی های ایده آل که از یک قمقمه انتظار می رود از جمله ؛ سبکی و قابل حمل بودن ، سالم و بی ضرر بودن را داراست . برای خرید و سفارش آنلاین قمقمه می توانید قیمت قمقمه مدرسه جنس چوبی را از چندین وبسایت فروشگاهی بررسی و مقایسه کنید .

قمقمه مدرسه چوبی

قمقمه چوبی وسیله ای بسیار کاربردی است که توسط مسافران و ورزشکاران برای ذخیره و حمل آب مورد استفاده قرار می گیرد .

مزایا

استفاده از این محصولات دست سازه چوبی همچون لیوان وایکینگی به دلیل چوبی بودن ، خواص آنتی باکتریالی داشته و دوستدار سلامتی شماست . این قمقمه ابعاد کوچکتری داشته و حجم و فضای کمتری را حین به همراه داشتن از شما اشغال می کند ، این درحالی است که حجم نسبتا زیادی آب می تواند برای شما تامین کند . چوبی بودن این محصول مزیت زیست تخریب پذیری را نیز به آن افزوده است . استحکام و مقاومت این محصول در سرتاسر بدنه و محل درز آن بسیار بالا است به طوری که اگر این قمقمه از دست شما به زمین بیافتد ، نشت و ریزش آب اتفاق نمی افتد . این قمقمه ها دارای درب فشاری هستند یعنی می توانید با فشار دادن و کشیدن درب ، آن ها را باز و بسته کنید . در طراحی قمقمه مدرسه جنس چوبی ، تمامی این مزایای ذکر شده بکار گرفته شده اند .

معیار های طراحی قمقمه مدرسه جنس چوبی

طراحان این دست سازه برای تولید این محصول ، اصول ؛ در دسترس بودن ، تمیزی و شیکی جلوه ی محصول ، داشتن ابعاد دلخواه اغلب افراد جامعه ، محکم و مقاوم بودن ، داشتن طرح دلنشین را در نظر گرفته و به بهترین شکل آن را طراحی کرده اند . طراحی این دست سازه توسط کادر مجرب که علم و آگاهی اصول طراحی را دارند ، انجام شده و می توانید کیفیت و زیبایی ظاهری بکار گرفته شده را مشاهده کنید . در طراحی قمقمه مدرسه جنس چوبی ، اصول طراحی محصول تصویب شده ی بین المللی از جمله ؛ عملکرد خوب محصول ، کاربر محوری ، سادگی استفاده از آن ، بکارگیری نو آوری ، جواب دادن به نیاز شما و داشتن ثبات و مقاومت بالای محصول به طور کامل اجرا شده است . در حالت کلی این محصول به طوری ساخته شده که به حالت حداکثر ، نیاز های شما را برطرف کند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *